logo-mini

Chcesz nam coś zlecić? To Cię zachęci!

Tacy sami

To co oferujemy nie jest zwykłym projektowaniem grafiki. To sztuka podążania za wewnętrzną melodią, w trakcie której eliminujemy wszystkie źle brzmiące tony dzięki czemu finalna wersja tworzonych na Twoje zlecenie materiałów graficznych zadowala oraz wprawia w pozytywną zadumę.

Czy to Cię zachęci?

Jeśli tylko zdecydujesz się na kolejny krok, to patrzenie na swój nowy firmowy image, może stać się niczym słuchanie w kółko ulubionego kawałka muzyki. Odtwarzasz go raz, później drugi raz i kolejny raz, tylko dlatego, ponieważ gdzieś głęboko w sercu czujesz, że jest on integralną częścią Ciebie. Częścią z którą zwykłeś się utożsamiać.

Dokładnie tak może być w przypadku Twojego zlecenia, którego jeśli wyrazisz chęć już wkrótce możemy się dla Ciebie podjąć.

 

Skontaktuj się z nami

* * *

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska

Już po raz drugi Główny Inspektorat Ochrony Środowiska zwrócił się do nas ze swoim zleceniem. Tym razem chodziło o możliwość wykonania, wydrukowania i dostarczenia gładkich notesów z odrywanymi kartkami.
Choć zdajemy sobie sprawę, że głównym czynnikiem nie jest sentyment tylko cena to i tak niezmiernie cieszy fakt, że raz na czas można obsłużyć taką instytucję, a przy okazji zarobić.

 

to zdjęcie cię zachęci. Ukazuje notesy wykonane dla Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska

Warszawskie koksowniki

Choć zimy, które pamiętają nasze babcie, dziadkowie i rodzice to poniekąd już tylko wspomnienie to temat warszawskich koksowników wraca. I dobrze, bowiem mieszkańcy każdego polskiego miasta powinni czuć się ciepło i bezpiecznie

 

humorystyczny obrazek ukazujące warszawskie koksowniki