logo-mini

Krótka historia firmy Logarytm

Unikalność

Czy to całe pisane o odmienności i unikalności w projektowaniu naprawdę jest czegoś warte? Czy faktycznie jesteśmy inni od pozostałych?

W dobie szeroko pojętej i świetnie rozwijającej się gałęzi handlu usługowego, do którego zalicza się projektowanie znaków graficznych wraz z całym koszykiem identyfikacji wizualnej, można śmiało stwierdzić, że polski rynek tych jedynych w swoim rodzaju usług nie odstępuje ani na krok swoim branżowym konkurentom zza granicy.

Jakość, obsługa, zaufanie

Początkowo był to skromny projekt realizujący usługi tylko dla lokalnej przedsiębiorczości. Czas jednak szybko pokazał, że wykonana praca powoli zaczęła przynosić coraz większe zainteresowanie.

Już nie tylko lokalne firmy nawiązywały z nami kontakt, ale nasza działalność rozszerzyła się z powodzeniem na cały kraj, jak również i poza jego granice.

Nasi klienci zaskoczeni są jakością obsługi i pomysłowością na drodze realizacji kolejnych przedsięwzięć. Wszystko to sprawia, że mamy ochotę pracować jeszcze wydajniej, aby móc chwalić się jeszcze lepszymi rezultatami.

Warci swej ceny

Miejsce w naszym życiu jakie zajmuje tworzenie grafiki użytkoweja w szczególności projektowanie logo związane jest pewnego rodzaju predyspozycjami, które dają nam możliwość szybkiej i wnikliwej analizy aktualnych branżowych potrzeb. Wszytko po to, aby finalny pomysł był niejako graficznym opowiadaniem pozytywnie identyfikującym Twoją firmę.

 

Firmy z którymi współpracujemy

 

 

 

Zapraszam do współpracy.

Mateusz Piotr Ślozowski
Właściciel
Logarytm Agencja Reklamy


zdjęcie ukazujące właściciela Agencji Reklamy Logarytm