Projektowanie

Projektowanie logo firmy, z nami ma sens!

Mając na uwadze fakt, że internet od lat jest przepełniony pustym gadaniem firm o ich wyjątkowości, zapewne zastanawiasz się, co jeszcze można wymyślić, aby przyciągnąć uwagę przyszłych klientów?

W dzisiejszych czasach wiele firm popełnia nadal ten sam błąd – do znudzenia małpuje liderów branżowych zapominając o tym, że dobre projektowanie logo firmy często jest zasługą zwykłych ludzi o silnych potrzebach stworzenia czegoś naprawdę nietuzinkowego.

Jeżeli poszukujesz utartych schematów – to nie znajdziesz ich tutaj. Spokojnie i z czystym sumieniem, możesz szukać dalej. Jeśli jednak masz zbliżony do naszego punkt widzenia to zapraszamy Cię do przeglądania witryny oraz zapoznania się z naszą ofertą.

Dowiesz się tutaj, kto stoi za tym całym magicznym projektowaniem logo oraz jak to możliwe, że wiemy jakimi ścieżkami podążać, aby pomóc Ci przebić się w gęstwinie dzisiejszej konkurencji.


Na zlecenie piekarni Biały Kruk s.c. stworzyliśmy na samym początku logo. Nie takie zwykłe. To miał być biały kruk pośród innych naszych znaków graficznych. Biały Kruk miał również za zadanie wrócić do korzeni i tradycji – logo miało firmować wyroby piekarnicze, wytwarzane wg. starych, rzemieślniczych receptur.

Tworząc logo piekarni ostawiliśmy postawić na niestandardową formę ukazującą jakość, pasję oraz dbałość o zdrowie w taki sposób, aby dojrzały i świadomy konsument mógł jeszcze wydatniej kosztować wszystkich walorów oferowanych wyrobów piekarniczych.

 

_ _
Klient:
Biały Kruk s.c. Piekarnia. Dańko S.P. (https://www.facebook.com/Piekarnia-Bia%C5%82y-Kruk-603805419664277/)
Zakres prac: Projekt logo / Projekt opakowania na chleb